Emailový kurz Šlabikár sebavedomia a sebalásky

"Keď sa Vám zdá,
že už musíte vo svojom  živote niečo zmeniť, tak sa Vám to nezdá 🙂."

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Chcete prísť na seminár sebavedomie a sebaláska ale NEMÁTE ČAS? NESTÍHATE? NEVADÍ. :-) Nikam nemusíte chodiť, kľudne zostaňte doma.

Veľa z Vás mi píšete, ako by ste radi prišli na seminár sebavedomie a sebaláska ale....ale....ale :-).

Špeciálne len pre Vás „ NESTÍHAČOV“, som pripravila tento e-mailový kurz šlabikár sebavedomie a sebaláska, ktorý Vám pošlem priamo domov. V pohodlí Vášho domova, ľahko otvoríte, jednoducho prečítate, bez stresu odpoviete, Aaaa JE TO. A stačí na to vaša emailová adresa.

Sebavedomie a sebaláska je mostom medzi Vami a všetkým.

Dovoľte si POZVAŤ SAMI SEBA na kurz. Nech sa páči, vstúpte do sveta sebavedomia a sebalásky, vitajte a čítajte. Lebo ďalej začína už ten Váš život, presne ten, ktorý ste dostali za odmenu.

Byť SEBAVEDOMÍ je VAŠA VOĽBA.

Pamätáte, ako ste sa v škole učili zo šľabikára? Písmenko po písmenku, napredovali ste krok za krokom.........A išlo Vám to super, zvládli ste to, keďže čítate tieto riadky. :-) Zaspomínajte si, akú ste vtedy mali velikánsku radosť z každého nového písmenka.


Aj tento šlabikár má ten istý scenár : 30 dní – krok po kroku – jedna téma za druhou – úspech za úspechom – šťastie za šťastím. Nechajte sa viesť, presne tak, ako keď ste boli malé deti a pani učiteľka Vám vysvetľovala, ako sa píše nové písmenko a Vy ste cítili istotu a vedeli ste, že sa to naučíte.

Naučíte sa byť SAMI SEBOU

Nízke sebavedomie a nízka hladina sebalásky má vplyv na Vaše vzťahy, fyzické zdravie, psychické zdravie, kariéru, lásku, šťastie a hojnosť. Chcete to zmeniť, ale neviete ako to riešiť, s kým a kde? Nechcete o tom nahlas rozprávať, nemáte odvahu robiť zmeny, neveríte si, že to dokážete ? Ale jednu vec viete určite, že človek bez sebavedomia a sebalásky je sám u seba väzňom.

Nikto Vám nevolá, nikam nechodíte, nikam Vás nepozývajú, máte prácu o ničom, o plate sa radšej ani nebavme, ste stále smutný, nešťastný, mrzutý, pripadáte si ako stroj, žijete zo dňa na deň,  nudný život bez inšpirácie a motivácie ? Je toto aj Váš príbeh ? Teraz sa pýtate, odkiaľ Vás poznám?

Počet ľudí s týmto ochorením stúpa. Zlou správou je, že poisťovňa liečbu neprepláca.

Ale pozor prichádza dobrá správa - RIEŠENIE EXISTUJE. Povieme si ako sa to dá zvládnuť aj bez poisťovne a bez vedľajších účinkov.

Práve teraz ste sa rozhodli veľmi správne. Vykročili ste správnym smerom a správnou nohou.

Úspešný človek

je človek so sebavedomím a sebaláskou: verí si, chváli sa, dopraje aj druhým, stále sa učí, má ciele, prijíma zodpovednosť, má rád zmeny, vie aktívne odpočívať, pracuje na sebe, dodržuje návyky, vie sa pozrieť na situácie z rôznych strán, prijíma zodpovednosť za svoje chyby, je láskavý a vďačný, hľadá výzvy, rozmýšľa ako sa posunúť ďalej, rozmýšľa pozitívne, vyžaruje z neho pozitívna energia, radosť, šťastie a láska.

Neúspešný človek

je človek s nízkym sebavedomím a žiadnou sebaláskou: o sebe pochybuje, je arogantný, kritizuje, je závistlivý, zvaľuje chyby na druhých, vyhovára sa, všetko vie, všetkému rozumie, všade bol, ohovára, žije zo dňa na deň, hľadá ako to nejde, nevzdeláva sa, bojí sa zmien, nemá zdravé návyky, má zlozvyky, rozpráva vulgárne, pestuje si svoje nešťastie, žiarli, je negativista, je stále mrzutý a bez života.

Naučíte sa byť SAMI SEBOU u seba doma a nezavadzať si. 

Čo Vás čaká?

30 dní,

jeden deň jeden email,

každý deň iná téma, zameraná na dôležité oblasti Vášho života:

 • sebapoznávania
 • sebauvedomovania
 • sebaprijímania
 • sebazdokonaľovania

Aké výhody budete mať?

Stačí Vám na to 10 min denne.
Témam sa môžete venovať kdekoľvek, kedykoľvek, či už z pohodlia Vášho domova, alebo chalupy, wellnessu alebo aj na služobných cestách.
K jednotlivým témam sa môžete pohodlne a kľudne vrátiť vždy, keď sa Vám bude chcieť, alebo budete mať potrebu si to zopakovať, doplniť alebo dopísať.
Stačí Vám jeden počítač, alebo telefón a pripojenie k internetu.
Ďalšia výhoda – nič Vám neunikne, k témam sa môžete vrátiť presne podľa Vašich časových a priestorových možností.
O svojom živote a do svojho života si poviete, čo budete práve v danom okamžiku cítiť alebo potrebovať. Všetko čo Vás napadne je správne, žiadna odpoveď nie je hlúposť, pretože to ide z Vášho vnútra, z Vašej pravej podstaty Vášho JA.

Začnete objavovať sami seba.
Začnete byť šéfom svojho života.

Sami to nedáte? SPOLU to DÁME.
Nemusíte sa báť, ja Vás podržím :-) .

A čo cena?

Cenu som stanovila tak, aby bola pre každého z Vás dostupná.

30 dní 

viac ako 400 otázok  

28,- €

Zdá sa Vám byť cena vysoká?

V živote robíte oveľa viac chýb a stojí Vás to oveľa viac peňazí. Tomu ja hovorím drahé školné.

Ešte stále si myslíte, že cena je vysoká?

Pridám Vám BONUS:

 • 1
  ďalší týždeň kurzu ZDARMA
 • 2
  na záver malé PREKVAPENIE
 • 3
  2 DARČEKY

Na druhej strane cena je stanovená tak, aby bola pre Vás záväzkom, že investované peniaze skutočne premeníte na Vašu PREMENU v iného človeka.

Vaša investícia – Vaša akcia – Vaša zmena – Váš nový život

Tak ako ? Idete do toho ?

Najdôležitejší človek na svete ste VY. Najlepšia investícia je do SEBA. Investujete 1x ale 1000násobne viac krát sa Vám to vráti.
Neodkladajte to na „potom“. To „potom“ nefunguje a Vy to dobre viete. A poznáte to, potom je za plotom a za plotom je ....... :-)

STE ORIGINÁL tak nezomierajte ako kópia.

A čo bude diať po kurze?

zdravé sebavedomie a sebaláska z Vás bude len tak SÁLAŤ

zo dňa na deň si budete SEBA VÁŽIŤ viac a viac

svoju JEDINEČNOSŤ a AUTENTICITU budete prejavovať 24 hod denne

konečne budete myslieť aj na SEBA

uvedomujete si svoje nedostatky ale hlavne PREDNOSTI

poznáte svoje POTREBY

ráno sa budete budiť a TEŠIŤ SA na každý nový deň

v práci sa Vám začne DARIŤ, lebo už budete poznať svoju HODNOTU

rodina si Vás váži a dáva Vám to najavo

prirodzene získavate nových priateľov

rozširujete si nové obzory

STE SI VEDOMÍ : - kto ste – ste sebavedomá bytosť – viete čo chcete – čo nechcete – čo sa Vám páči – v čom vynikáte – čo dokážete – čomu veríte – čo sa Vám páči – viete čo je pre Vás najlepšie – viete o Vašej kreativite – viete kam napredujete.

VŠETKO ZAČNE MAŤ VYŠŠIU HODNOTU AKO CENU.

Ešte stále ste sa nerozhodli?

Poviem Vám prečo.

Viete prečo sa bolíte robiť zmeny? Lebo sa sústreďujete na to čo stratíte, nie na to čo ZÍSKATE.

NEZABÚDAJTE po kurze začnete hovoriť jazykom víťazov a budete magicky príťažlivý. Pre svoje okolie sa stanete POZITÍVNYM ŽIARIČOM.