seminár

 

z Poplušky KRÁĽOVNÁ

na kvantovej vlne

 

Termín : 

 

14.11. - 15.11. 2020

 Skáče žaba….NIEeee!  Radšej príbeh o hluchej žabe? Alebo rozprávky starej matere?

Alebo príbeh 4-násobnej babičky – vysokoškoláčky? Nestačím sa čudovať sama sebe, čo všetko zo mňa vylieza, na čo všetko si teraz zaspomínam. Mám pár dní pre obhajobou diplomovej práce a štátnymi skúškami na vysokej škole. Moji milí, študovať v 58 rokov na vysokej škole je teda riadne prekročenie komfortnej zóny, čo mi určite dáte za pravdu. Priznávam sa bez mučenia, že teraz, keď nervozita vrcholí, funguje u nás doma všetko. Od Hoponka, kvantového poľa, rodinných konštalácií, EFT, NLP, rôznych techník a podporných pomôcok, fičí to u nás všetko  naraz  o sto dvesto :)  O jednej technike, o bobkovom liste  som vám už písala  :)

Dnes  som sa konečne dopracovala k záverečnej vete, nakoľko sa dobre poznám, viem že toto je posledná veta :) keď som si povedala : „Helenka moja zlatá, a DOSŤ a STAČÍ ! TY to DÁŠ ! TY na TO MÁŠ! „ V tom momente mi vyskočili ďalšie  4  techniky, o ktorých mi moja stará mama rozprávala.

Ale pekne poporiadku, dnes technika č.1/ o HLUCHOTE.  Dokážeš všetko, čo len chceš, uprac si to v hlave, NIKOHO NEpočúvaj a makaj na svojom sne ! Rob to, po čom ti srdiečko piští. Keďže v tom čase som bola malé dievčatko, ktoré ešte nechodilo do školy, porozprávala mi stará mama  rozprávku o 3 žabkách, aby som to pochopila.  Kde bolo tam bolo, boli raz 3 žabky, ktoré mali súťažiť, ktorá  vylezie po rebríku na samý vrchol rebríka.   Išla prvá a ostatní spoluobyvatelia lesa si rozprávali  „To nedá, to nezvládne, na to nemá“  Asi v jednej tretine to prvá  žabka vzdala. Išla druhá a scenár sa opakoval „To nedá, to nezvládne, na to nemá“  asi v polovičke to aj druhá žabka vzdala.  Išla tretia žabka a scenár detto „To nedá, to nezvládne, na to nemá“  ale žabka liezla hore a hore  a hore.  Obyvatelia lesa sa nestačili čudovať a boli presvedčení, že to je NEmožnéééé. Žabka vyšla na samý vrchol  a s úsmevom na tvári zliezla dolu. Pri gratuláciách obyvatelia lesa zistili, že žabka je hluchá a vôbec nepočula, čo si obyvatelia lesa rozprávajú :)

Z každej rozprávky plynie ponaučenie, z tejto tiež. Nikdy nikoho nepočúvajte, riaďte sa svojím srdiečkom, robte čo chcete, kedy chcete a ako chcete.  Každý prostriedok,  ktorí pri tom použijete, ak vám pomôže, je ten správny. Dobrí ľudia vás  pochopia a podporia.

Tí  neprajníci, čo vás sledujú, číhajú na vás ako supy na korisť, tým dajte pochopenie. Sú to ťažkí závisláci, neprajníci a ľudia ktorí stále nenašli pokoj v duši, nemajú žiadne sebavedomie a sebalásku. Ale pozor, sú to DOKONALÍ  HERCI !!!! a KOMEDIANTI !!!! ľudia, ktorí majú MNOHO tvárí !!!! perfektní MANIPULÁTORI !!!! Vždy sa usmievajú a hrajú dokonalé divadielko :)  Vražedná kombinácia je, ak sa takýto dvaja nájdu a dajú dokopy. Sú to ľudia silno volajúci o pomoc, preto sa našli.   Nech vám pri takýchto ľuďoch vždy svieti červená kontrolka „Preč od nich“.

A čo dodať  úplne na záver ? Snáď len toľko, že tým že vás sledujú, ste pre nich zaujímavý, niečím ich priťahujete, ste pre nich stelesnením idolu, vnímajú vás, že ste pre nich nebezpeční, možná si spytujú svedomie, a zrejme majú prečo :), jednoducho povedané – chceli by byť ako VY.   Tým že vás hejtujú, vypisujú majlíky, smsky, pravidelne vás dávajú bloknúť na Fb,  je jasné, že ste  trafili  klinec po hlavičke, dotkli ste sa ich problému, NIE vášho. Vždy a vždy je to len ich problém. Pretože vy ste v pohode a vysmiaty a oni zabúdajú na jednu veľmi dôležitú vec, vesmírny zákon –  kam posielajú energiu, tam to rastie. Ich negatívna energia sa VŽDY vráti len a len im. O pôsobení karmy sa radšej ani nebavme. Takže, pekne sa im poďakujte a v láske kráčajte svojou cestou ďalej tak ako len chcete, kedy chcete, ako to cítite a robte si na tej ceste ČO LEN CHCETE, je to váš život  :)

A nezabúdajte, títo ľudia vás OBDIVUJÚÚÚÚ.

Chcete  sa vo svojom živote   posunúť   na vyšší level?  Aby ste  zvládli takýchto NEprajníkov? Určite áno, veď kto by nechcel. Prihláste sa na niektorý z mojich seminárov, kde Vás naučím KVANTOVAŤ,  ZHMOTŇOVAŤ, fungovanie  vesmírnych zákonov a veľa veľa iného, aby ste ďalej životom kráčali  ľahšie a šťastnejšie.   Celú moju ponuku a prihlášky k jednotlivým seminárov nájdete TU ►►►►►►►►►►

Mám Vás rada, ďakujem že STE.

S láskou, vďačnosťou a pokorou Vaša Hel :)

Stretneme sa naživo?

Helena Hel Štrebová

Lektorka osobnostného rozvoja, terapeutka a expertka na SEBAvedomie a SEBAlásku, TERAPEUT DUŠE- celoživotná vášeň sa stala mojim poslaním.
„Som dokonalá vo svojich nedokonalostiach“ .
Sprevádzam ľudí na ich ceste k SEBE samým, na ceste sebapoznávania, sebauvedomovania, sebaprijímania a sebazdokonaľovania. Aby ste VY, ktorí ste jedinečný ORIGINÁL, našli ten svoj najväčší poklad sveta –VÁŠ vnútorný DIAMANT. Byť s Vami, je pre mňa zmyslupné. 

MOJE KRAĽOVSTVO sú semináre SEBAvedomie a SEBAláska,  Diamant-zranené vnútorné dieťa, workshopy Abeceda finančnej hojnostiVision boardMINI škola sebaVedomia a sebaLásky, Afirmačné kvantové kartičkyoriginálny emailový kurz Šlabikár Sebavedomia a Sebaláskyterapie EFT, som autorkou projektov - Vysoká Škola Sebavedomia a Sebalásky, Akadémia  TU Kráľovnou som JÁÁÁ- NA  KRÁĽOVSKÝCH VLNÁCH LÁSKY zadarmoNA  KRÁĽOVSKÝCH VLNÁCH LÁSKYKRÁĽOVSKÉ KARTY, Hovorené afirmácieKráľovský CERTIFIKÁT splnených prianíKráľovský vesmírny ŠEKMAGNETY na PENIAZE a HOJNOSŤ; ebookov – Sebavedomie a SebaláskaDenník ÚspechovS vďačnosťou odpustiť.

Zaujal váš článok? Chcete vedieť, kedy napíšem ďalší?  Zanechajte svoj e-mail a dám vám vedieť.

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů