V rámci projektu Vysoká škola SEBAvedomia a SEBAlásky uvádzam seminár

 

SEBAVEDOMIE  a  SEBALÁSKA 

v živote každého z nás

 

25.4. - 26.4. 2020

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

DEŇ „D“ - JEDEN DEŇ, KTORÝ  ZAKTIVUJE, NAŠTARTUJE A ZMENÍ VŠETKO – CELÝ VÁŠ ŽIVOT !!!

Všimli ste si že, vo Vás drieme talent, energia, sila, viera ale bojíte sa toto všetko v sebe prebudiť a používať?

Emócie si s Vami robia čo chcú a Vy sa strácate v tom, akí ste a akí by ste mohli byť?

Oslabuje Vás nedostatok sebavedomia, sebalásky, sebahodnoty, sebadôvery až natoľko, že Vás to v živote zneistilo a zabrzdilo?

Vaše ciele, sny a túžby sú v nedohľadne?

PREBUĎTE V SEBE VAŠE JA A UKÁŽTE, ČO JE VO VÁS SKRYTÉ.

Začnite naplno používať svoj potenciál a realizovať svoje ciele, sny a túžby. VY NA TO MÁTE.

Neviete ako na to?
Nedostali ste návod a záručný list k tej húsenkovej dráhe meno „život“ ? :-) A ona si s Vami robí čo chce? Nevadí, aj napriek týmto výrobným vadám, si ukážeme ako sa to dá zvládnuť. Zaktivujeme a naštartujeme všetko, čo  vo Vás drieme a spí. A to, čo vo Vás nie je, sa  spolu naučíme.

Ani ja som to nevedela. Aj ja som sa raz stratila, prestala počúvať svoju navigáciu, svoje vnútorné dieťa a potom som nevedela nájsť cestu von z toho začarovaného kruhu. Stratila som sama seba, stratila som svoje sebavedomie, stratila som úctu sama k sebe, prestala som si vážiť sama seba, stratila moju povestnú iskru z očí, stratila som svoje JA....

Nevedela som čo mám robiť, preplakal som hektolitre sĺz, až som chvíľami mala pocit, že sa preplačem k Atlantickému oceánu. Ale nakoniec SOM TO DALA. Dnes som už šťastná prešťastná, plná lásky a pokory. Tej pokory, s ktorou som mala niekedy aj ja problém. Poznáte to, keď do toho vstúpi ešte ego, katastrofický scenár je na svete.

ČO VÁS ČAKÁ
a ČO VÁS NEMINIE?

Dva dni voľna, nič nebudeme robiť, budeme oddychovať a užívať si voľné dni. Na vibráciách lásky, najmocnejšej sily vo vesmíre, sa budeme venovať len sami sebe, TU a TERAZ. No povedzte, nie je to úžasné, čo viac si môžeme priať. A hneď je deň krajší, že :-). Ale pozor, pri tomto oddychovaní, urobíme toľko toho, čo ste možná nestihli za celý Váš život.

SEBAvedomie a SEBAláska, ťažká téma. Viem o tom svoje, ale všetko sa dá, len treba vedieť ako na to. Ukážem Vám, ako sa to všetko dá hravo zvládnuť. Nebojte sa SPOLU TO DÁME. 

Všetko začne mať VYŠŠIU HODNOTU ako CENU.

UKÁŽEM VÁM, ako na ceste sebapoznávania, sebauvedomovania, sebaprijímania, sebazdokonaľovania je dôležité, aby ste nestratili smer a išli svojou cestou, nie cestou niekoho iného. Aby ste nestratili svoje JA.

 • 1
  Silno-funkčné nástroje, techniky a postupy na zmenu Vášho života
  - na vibráciách lásky a v súlade s vesmírnymi zákonmi sa budeme dobíjať cez červený káblik lásky.
 • 2
  Presný návod ako byť v súlade sám so sebou
 • 3
  Ako úspešne zhmotňovať
  – s láskou a pokorou sa ukotvíte sa vo svojom strede a v súlade s vesmírnymi zákonmi začneme zhmotňovať, myšlienkou, slovom, činom
 • 4
  Ukážem Vám najúčinnejšiu čistiacu a dezinfekčnú techniku
  všetkých čias.
 • 5
  Čo Vám mamičky nepovedali a v škole nás to nenaučili.
 • 6
  Poviem Vám čo je fenomém a ako ho presne používať
 • 7
  Naučíte sa šiť
  – a ušijete si šťastie šité na mieru
 • 8
  Návod ako máte svietiť
  - ako sa máte nabiť ako obyčajné baterky ale fičať budete ako duracellky. Po tomto návode budete vo svojom vnútri svietiť a už Vás nikto nikdy nevypne!!!!!!!
 • 9
  Ako sa dostanete na vyšší level
 • 10
  Chytíme sa za ruky a ruka v ruke spolu,
  ale pritom každý sám sa zaláskujete a prejdete z Vašej  útulne do Vášho raja.
 • 11
  Posledný nástroj si vyrobíte úplne sami
  a že sa podarí, to viem na 100 %

Všetky tieto konkrétne návody, techniky a nástroje sú účinné, životom preverené a odskúšané a pritom táááák jednoduché. Viete prečo? Lebo jednoduché veci sú geniálne.

POZÝVAM VÁS na VÁŠ DEŇ „D“

dvojdňový interaktívny seminár vedomého tvorenia

 SEBAvedomie a SEBAláska v živote každého z nás

 

Dvojdňový seminár dňa 25.4. -  26.4. 2020 (sobota,nedeľa)

koná sa v meste Šaľa

od 10.00 hod do 18.00 hod, od 10.00 do 16.00

 cena 120,-€ 

môžete zaplatiť aj na 2 krát

na ktorom zaktivujeme a naštartujeme všetko, čo vo Vás drieme a spí. A to, čo vo Vás nie je, sa spolu naučíme.

AKO ODÍTETE a ČO SI ODNESIETE?

Sebavedomie a sebaláska je kľúčom ku všetkým dverám a vzťahom. Aj k tým dverám, čo ste si mysleli že sú pre Vás nedostupné a zamknuté na sto zámkov. Naštartujeme Váš najvyšší potenciál, Vašu AUTENTICITU, ktorá sa stane Vašou hnacou silou, k Vašim zmenám, k Vášmu novému šťastnému, radostnému životu, v ktorom budete konečne žiť svoj sen. V tom živote, ktorý ste dostali do daru. Práve v tom sa začnú diať zázraky a na počkanie. Neveríte? Tento seminár bude aj o tom a povieme si aj o nich. Sú veci čo sa napísať nedajú, tie treba na živo precítiť a prežiť.

Prekonáte vnútorné pochybnosti, nespokojnosť a strach. Objavíte svoju jedinečnú ORIGINALITU, poviem Vám prečo nie ste kópia. Konečne ste sa prijali takí akí ste, nie takí akí by ste mali byť. Dovolíte si byť tým človekom, kým vo svojej skutočnej podstate STE. Máte sa radi takí akí ste.

Vaše vnútorné dieťa už stojí na vlastných nohách, stali ste sa VÝNIMOČNÝ, kráčate po ceste hojnosti, Váš život má iný rozmer, staré zlé vzorce chovania ste prepísali na nové, správne, nadobudli ste dlho hľadaný pokojom v duši, ste rozsvietení ako hlavná ulica v Las Vegas, energie máte za plný vagón, aj na rozdávanie, šľapete na plný plyn. U. S. Steel Košice by Vám mohol závidieť............a zázraky sa začali diať a na počkanie 

Podčiarknuté, spočítané, suma sumárum, všetky dvere sveta sú otvorené len pre Vás ....dokonca aj tie dvere, ktoré ste doteraz považovali, že sú pre Vás nedosiahnuteľné a zamknuté na sto zámkov. A stačil Vám na to len jeden jediný kľúč. 

Referencie účastníkov

Som veľmi rada, že som bola na tomto seminári. Nie je taký, na aký som doteraz bola zvyknutá. Veľa sme spolu v skupine rozoberali všetko, či sme tomu rozumeli alebo nie a tým sme sa posunuli ďalej. Je niečo iné o niečom len čítať ako keď si to vypočujeme. Jednu vec som čítala asi 5x, ale až tu na seminári, keď mi Hela vysvetlila na názornom príklade ako to funguje, tie veci nadobúdajú úplne iný význam a niekam ma posunuli. ODPORÚČAM a určite zas prídem.
Adriana
Som veľmi rada, že som sa zúčastnila na tomto seminári vedení Helenkou Štrebovou.....veľa mi to dalo.....už dlhšie pracujem na svojom sebavedomí ale niektoré veci som si neuvedomovala. Je to úplne iné, keď to niekto vysvetlí  na čom treba popracovať a ako na to....Pochopila som, aké dôležité je zamerať sa na seba bez porovnávania sa z inými, aké dôležité je odpustiť sebe aj druhým. Aké dôležité je mať vysporiadané vzťahy hlavne zo sebou ale aj z inými a ešte veľa iných vecí.....Som rada že som spoznala skvelé ženy......celý seminár bol v takej pohodovej a priateľskej atmosfére - takou formou rozhovoru. Venovala nám aj dosť času, lebo časovo sme tam boli 2-krát dlhšie ako to bolo uvedené.....pripravila pohostenie a postarala sa nám aj o obed........celý čas sa o nás z láskou starala tak, aby nám nič nechýbalo......a na konci bolo vidno ako sa z nás teší...tiež som z nás mala radosť......Ďakujem za krásny zážitok, ktorý si budem nosiť v srdci Helenka.
Iveta
Zúčastnila som sa seminára a bol perfektný. Páčilo sa mi ako bol celý zorganizovaný, Helenka bola úžasná. Seminár mi dal veľmi veľa, uvedomila som si veľa vecí, súvislosti medzi nimi a spôsob ako to celé funguje. Navyše som tam stretla úžasné osôbky . Rozhodne sa ešte zúčastním ďalšieho seminára.
Daniela
Milá Heluška! Klasicky úvodom Ťa srdečne pozdravujem a prajem príjemné chvíle. S našou spoločnou priateľkou Lenočkou sa poznám necelý rok, ale bola to "láska na prvý šup" 😉 rozumieme si od začiatku, komunikujeme otvorene a nenútene, s otvoreným srdiečkom a s dobrou náladou. Môžem ďakovať vesmíru, že mi pritiahol taký skvost. Keď mi teda povedala, že či idem s ňou na "nejaký seminár" tak som hneď súhlasila. Ani som nevedela kam a o čom to bude, len že si mám vziať karimatku a vankúšik 😁 Privítanie bolo srdečné a priateľské a cítila som sa ako u rodiny. V ostatnom čase som riešila moju cestu a prijatie darov a z toho vyplývajúce situácie v mojom živote. Vďaka tomuto semináru a vzájomnej spolupráci medzi nami všetkými som dostala (aj dala) správne otázky aj odpovede. Pomohla si mi odkryť potlačené boliestky, ktoré mi boli ako závažie brániace duši lietať. Pri otvorení môjho kvantového poľa som sa tak z chuti a výdatne smiala, ako už dávno nie 😂 a neskôr, pri ďalšom zase usedavo rozplakala, ale práve to mi pomohlo spracovať to, čo ma brzdilo. Ďakujem za lásku a súznenie a otvorenie širších obzorov a tiež za priateľstvo 💞 Odchádzali sme ako priateľky s jasnou hlavou a žiariacim srdiečkom. Preto môžem len a len odporučiť každému, každej : chceš naozaj zmenu? Tak šup šup, vyber si seminár podľa ľúbosti a sprav ten krok k slobode, sebaláske a šťastiu 😍 Z hĺbky duše ĎAKUJEM
Zlatka
Veľká vďaka Helenke za úžasný víkend, ktorý som mohla stráviť v jej spoločnosti a aj v spoločnosti skvelých žien 💝. Seminár Sebavedomie a Sebaláska bol nad moje očakávania. Nevedela som, do čoho idem, len som sa na základe pocitov rozhodla..... :) A neoľutovala som to.... Helenka do seminára dala srdce, dušu, vidieť, že čo robí, robí to s láskou a porozumením. Konečne som mala pocit, že všetko je možné..... Helenka sa nám celý čas venovala, vysvetľovala, ponúkla pohostenie, starala sa o nás, cítila som sa ako člen jej rodiny..... :) Na seminári som sa toho veľa naučila, spolu sme sa nasmiali, poplakali sme si, otvárali svoje srdcia........ Helenka, teším sa na ďalšie stretnutia.....
Edit
Srdečne ťa Helenka pozdravujem, moja recenzia na úžasný seminár ktorý som absolvovala . Seminár som našla náhodne na internete, keď som videla, že v názve je Sebaláska tak som sa prihlásila a nebanujem. Zistila som, že moje strachy sú úplne zbytočné a všetko si viem sama vyriešiť, keď si budem veriť. Helenka bola veľmi otvorená a empatická, veľmi jej ďakujem a som rada, že mi ukázala spôsob a cestu, ako vyriešiť všetko s čim si nevie dať rady. Odporúčam každému, kto chce na sebe pracovať.....základom je skutočne sebaláska. Ďakujem ti Helenka
Terka

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

DOVOĽTE SI ZMENIŤ VLASTNÝ  ŽIVOT

Seminár je určený pre každého človiečika, ktorý chce zmeniť svoj život, bez ohľadu na  vek, stav  a etapu života. 

Čo poviete veľa? málo?

 • moje lektorné za 2 hodiny je 60,-€
 • za celodenný seminár, ktorý Vám otvorí všetky dvere sveta, kde budete mať neobmedzené možnosti priťahovania si hojnosti, Vám prinesie do života oveľa viac peňazí ako je cena tohto seminára.

TAK AKO ???    Vidíme sa ????
- Váš nový život s neobmedzenými možnosťami  začína kliknutím na toto tlačítko

TAK AKO ??? Vidíme sa ????

Dňa 25.4. - 26.4. 2020 
od 10.00 hod do 18.00 hod, od 10.00 do 16.00 hod

seminár sa koná v meste Šaľa 
 cena 120,-€

môžete zaplatiť aj na 2 krát

Váš nový život s neobmedzenými možnosťami začína kliknutím na tlačítko nižšie.
- Áno ja určite prídem.

Vidíme sa??   

Milovaní,  ja sa na Vás už teraz teším veľmi preveľmi. :)

S láskou, úctou a pokorou Vaša HEL