V rámci projektu akadémie „Tu Kráľovnou som JÁÁÁ“ uvádzam :

 NA  KRÁĽOVSKÝCH VLNÁCH LÁSKY  

-  tej mocnej čarodejky a najsilnejšej sile vo vesmíre.

Milovaní, viete že vlna LÁSKY je nákazlivá ?  Nie ?? Tak čítajte ďalej :)

V hlavných úlohách ste VY, Kráľ a Kráľovná. Uvedomíte si,  že ste kráľmi a vladármi svojich životov,  prejdete z Vašej útulne do Vášho kráľovstva  a Vaše Kraľovanie môže začať.

Viete čo je zlatým kľúčom k otváraniu Vášho Kráľovstva?

PRIJATIE. Prijatie samých SEBA a to vo všetkých oblastiach Vášho života, na všetkých úrovniach Vášho života, v  dobrom aj zlom, v pekných ale aj menej pekných veciach a situáciách.   A budeme prijímať štedro,  veľkoryso, miliónovo  a bez obmedzení, plným priehrštím,  o sto dvesto. A že to bude uragán energie, tak to Vám sľubujem. Veď najdôležitejším človek na tomto svete si TY SÁM.

Vy budete v pohodičke u Vás doma, nikam nemusíte cestovať,  nepotrebujete sa nijak špeciálne pripravovať, dokonca nemusíte byť ani prihlásený na internete. Budete sa venovať sami sebe. ZASLÚŽITE SI  a preto DOVOĽTE SI  a DOPRAJTE SI :).

Ja budem v pohodičke u mňa doma a pritom budeme spojený vesmírny Kráľovským káblikom lásky  a KVANTOVÉ POLE nám bude pritom asistovať.

Čo budeme robiť?

 Pôjdeme Step by step - krok za krokom. PRIJÍMAŤ, VYVAŽOVAŤ,  HARMONIZOVAŤ, MENIŤ, dávať  všetko do vnútornej ROVNOVÁHY,  dávať  do PORIADKU a NAPRÁVAŤ všetko, čo Vám nefunguje tak, ako by ste potrebovali, alebo ako by ste chceli. Budeme používať ČAROMOCNÉ slová, pretože aj na počiatku bolo SLOVO.  Tieto nás naštartujú, nakopnú, dajú nám impulz, ktorý nám dodá odvahu a sebavedomie. Takže žiadne zložité a sofistikované pojmy či teórie, ale jednoducho, zrozumiteľne, prakticky a intuitívne budeme každý sám a pritom všetci spolu odkrývať a meniť staré presvedčenia, ktoré sme si rokmi zle zakódovali.  Naučíme sa spájať hlbšie súvislosti, ako ich prijímať s láskou, vďačnosťou a pokorou. Prebudíme skrytý potenciál, naučíme sa usmerňovať svoju energiu, aby nás viac myšlienky  nesabotovali,  lebo čím menej myslíme, tým viac otvárame priestor intuícii. Začneme byť vedomí, pretože vedomí človek je naplnený bezpodmienečnou láskou, sebaVedomím a sebaLáskou,  aby sme dokázali budovať v každodennom živote  krásne vzťahy, realizovať svoje sny, prepojili sa so svojou dušou, osvojili si nové nastavenia, postoje, pohľady ktoré nám pomôžu žiť radostnejšie v prítomnom okamžiku, TU a TERAZ.

A vesmírny objednávkobý  e-shop, bude mať odteraz pre nás  otvorené 24 hod denne. Objednávanie môže začať.

Kedy to budeme robiť?

Kráľovské vlny lásky k vám priletia cez kvantové pole,  vždy 4 krát do mesiaca, každý pondelok, o 20.30 hod – 21.00 hod.

1 x v mesiaci budeme mať Kráľovské vlny lásky zDARma.

Termíny :  7.5.2018

                                       14.5.2018

                                                           21.5.2018    a     28.5.2018

Od nového roka už sú mesačné termíny, v ten ktorý daný mesiac.

 

Termíny a prihlasovanie na  Kráľovské vlny lásky ZDARMA nájdete 

                                   TU ►►►►►►

Aké budú témy?

Každý mesiac 4 témy, vždy nové a iné. Pritom každá bude tvoriť jeden celok. Tak ako to máme v MINI škole na Facebooku, alebo v MINI škole, ktorú robím v Šali.  

Začneme : 1/ JA

                         2/  VZŤAHY

                                3/ Zdravie

                                          4/ PRIANIE

 

Ako to bude fungovať ?

Jednoducho. Veď to poznáte. V jednoduchosti je krása a geniálne veci sú táááák jednoduché :).

Kvantové pole je  celý nekonečný priestor okolo nás.  Toto  nekonečno nekonečné, pospájalo a prepojilo všetko, čo existuje. Tu v tomto energeticko-informačnom  priestore sú všetky informácie, aj tie, ktoré budeme  potrebovať počas našich spoločne strávených chvíľ.  Vlastne, ktoré budem potrebovať ja.

 

Zadám konkrétny  zámer, ktorý vyšlem do vesmírneho objednávkového e-shopu  a vesmírny doručovatelia ho doručia priamo k Vám domov.  Preto nepotrebujem ani vašu adresu. Môžete byť vzdialený stovky kilometrov, verte že v tom vesmírnom  e-shope majú adresu každého z nás :). Ja, milovníčka vesmírnych objednávok, už  o tom za tie dlhé roky niečo viem.

 

Čo  budete potrebovať? V pohodlí Vášho domova si nájdete pohodlné miesto, kde zotrváte cca 30 minút. Pondelok o  20.30 sa pár krát zhlboka nadýchnite a vydýchnite, aby ste sa trošku uvoľnili a začali pociťovať čo sa bude diať.

 

A čo sa stane ak náhodou nebudete doma, alebo nebudete mať čas? Nevadí :).  Kráľovské vlny lásky fungujú na energeticko- informačnom princípe. Pôsobenie bude stále rovnako intenzívne, ale Vy ho v tom danom čase  cítiť nemusíte, ale môžete.  Kráľovské energeticko-informačné vlny LÁSKY „naprogramujem“ s danými témami v danom mesiaci, s časovým intervalom  na 24 hod, konkrétne pre danú osobu. Takže ak ste si to v danom čase nestihli vyskúšať a precítiť, neskôr si uvedomíte, že k zmenám prišlo tak či tak. A o to nám predsa ide.

Reakcie účastníkov
Kráľovských kvantový vĺn lásky

Milá Helenka, ja od včera cítim nádherné pocity, takej čistoty a radosti, takú lásku, takú akú som predtým necítila, je to krásny pocit, píšem ti, chcela som sa o tú lásku podeliť. Ďakujem
Alica
Som ti vďačná Heli, že si mi pomohla sa naladiť na takú krásnu vlnu lásky. Už rozumiem prečo kráľovské vlny lásky.
Katka
Ďakujem za vlnu lásky, najskôr to bolo také slabučké precitnutie a neskôr som to cítila stále intenzívnejšie a silnejšie. Cítila som prichádzajúcu energiu s úžasnou silou a ja som ju prijímala vedome, celým telom. Bolo to také krásne precitnutie, že som zostala ležať až som zaspala.
Mária
Helenka ja som celý čas mala pocit že sa mi celé telo uvoľnením rozpadne. Hneď som aj zaspala a spala som do rána, čo sa mi už dávno nestalo.
Ingrid
Cítila som veľkú silu energie. Ďakujem ti
Lucka
Hel ja som na začiatku necítila nič. No neskôr prišla tá vlna, bola najskôr veľmi hrejivá, potom sa zmenila na obrovskú lásku. Vnímam teraz moje okolie tak krajšie. Je to zmena. Dakujem za toto nové poznanie
Anka
Ja som už do prenosu energií trošku zabrdla. Také malé skúsenosti už mám. Táto tvoja vlnna lásky bola pre mňa silný zážitok, ja som sa akoby vznášala. Bolo mi krásne, odvtedy sa cítim taká kľudná a spokojná sama so sebou. Asi som potrebovala dodať sebe lásku. Srdečná vďaka, netrpezlivo sa teším na pokračovanie, na dalšie zážitky
Zuzka
Ja som začiatočník kvantovania, ale musím vám pani Helenka povedať, že to bol krásny pocit. dakujem vám, že ste mi pomohli prekonať taku zmenu v mojom živote.Urobila som už druhý krok k svojej zmene. dakujem vám
Marta
Som prekvapená, že som to citila hned na začiatku meditácie. Tie vlny naozaj prechádzali cezo mňa. Tak ako si napísala nič som neočakávala, a teraz sledujem čo sa deje okolo môjho života. Máš moje veľké ďakujem Helenka
Oľga

A ako ho budete pociťovať?

Rôzne. Keďže sme nastavení každý inak, preto aj  pôsobenie Kráľovských kvantových vĺn lásky  môže každý pociťovať inak.  Ako napr. teplo, chlad, jemné chvenie celého tela, tŕpnutie jednotlivých častí tele,  tlak na jednotlivých častiach tela, bolesť hlavy, alebo budete mať pocit, ako by vás to celé valcovalo a vzápätí ako by ste sa opäť narodili :).

A môže sa stať, že nebudete cítiť nič, to ale neznamená, že vlny lásky nepôsobia.  Postupne, keď sa vaše vibrácie začnú zvyšovať, vy si začnete všímať zmien, ktoré sa vo vašich životoch začali diať, si uvedomíte,  aké zázračnosti dokážu tieto  Kráľovské kvantové vlny lásky rozdávať. Vitajte vo svete zázrakov :).

Čo mi to prinesie?

Ak sa vám zdá, že musíte niečo zmeniť, tak sa vám to nezdá. Začnite TU a TERAZ. Kráľovské vlny lásky vám môžu naštartovať nové životné zmeny, pomôžu vám reštartnúť to čo vo vás drieme, prebudiť to čo zaspalo a je uložené v najspodnejšom šuflíku.

Inšpirácie, motivácie, nápady,  aha momenty, sebavedomie, sebalásku, nové príležitosti, prijímanie a dávanie, vďačnosť, nové pohľady na veci a situácie a kopu ďalších vecí, veď nakoniec pocítite a zažijete sami.  Z vašich úspechov sa už teraz teším  veľmi preveľmi, ale aby nastali tieto zmeny, musíte priložiť aj vy ruku k dielu a teraz stlačili tlačitko na riadku pod týmto textom.

Ako moja stará mama vravievala, kto nevyskúša nebude vedieť :).

A čo cena ?

Cena za Kráľovské kvantové vlny lásky, ktoré budú

4 x do mesiaca + 1 x do mesiaca Zadarmo

=  4 x 30 minút  +   1 x 30 minút  =  2,5 hodiny  = 

10 €

Za málo peňazí moc muziky :).

UPOZORNENIE: Alternatívne techniky nie sú náhradou za stanovenú liečbu určenú Vašim lekárom.  Zlepšenie  vášho zdravotného stavu, prípadné znižovanie dávky  liekov, ktoré užívate, konzultujte s vašim lekárom.

Najskôr musíte milovať SAMI SEBA, aby sme pochopili Ježišove slová : Miluj blížneho svojho, ako seba samého, lebo jediný človek, s ktorým budete žiť do konca života ste VY SAMI.

Mám Vás rada, ďakujem že STE.

S láskou, vďačnosťou a pokorou Vaša Hel