Helena Hel Štrebová

Lektorka kvantového osobnostného SEBArozvoja

Liečenie, relax a meditácie v pyramíde

Príďte  si vyskúšať liečenie, relax a meditácie v pyramíde. Lebo keď nevyskúšate, nebudete vedieť ako mi moja stará mama hovorievala.

Liečivé účinky pyramídy sú silné. Energia, ktorá sa v nej naakumuluje, dokáže zázraky.

Ako to funguje?

Pyramída sa správa ako obrovský akumulátor na uskladnenie kozmickej energie orientovanej presne severojužným smerom. Energie hravo prenikne dovnútra, ale von uniknúť nemôže, len sa odrazí späť a kumuluje. Energia je najsilnejšia približne v jednej tretine výšky pyramídy, v oblasti tzv. kráľovskej komory, čo je vlastne stred pyramídy. Energia je orientovaná v smere sever-juh a naviazaná na magnetické pole Zeme. Pyramída je najsilnejší tvarový žiarič, žiadny iný tvar nedosahuje také účinky ako pyramída.

Preto pyramídy patria medzi najpozoruhodnejšie stavby v dejinách ľudstva. Už v staroveku ich považovali za najväčší div sveta. Ukrývajú v sebe dodnes veľké tajomstvá. Takéto stavby sa nachádzajú predovšetkým v Egypte, ale aj v Mexiku, Peru, Číne, skrátka po celom svete. Zaujímavosťou je, že hoci sa nachádzajú na všetkých kontinentoch, spôsob ich stavby bol rovnaký. Najslávnejšie pyramídy sú v Egypte a najznámejšia z nich je Cheopsová, má výšku 147 metrov a stranu základne 230 metrov.

Cítite sa mizerne, ospalo, chorobne, ste stále unavený, máte depresie? Navštívte pyramídu. Nieeee :-), neposielame Vás na výlet do Egypta. Nabádam Vás, aby ste skúsili využiť energiu z vesmíru.

Zástancovia liečenia či relaxácie v pyramíde oceňujú jej komplexné pôsobenie na celý ľudský organizmus. V pyramíde sa nelieči len konkrétna časť tela, ale celok, vyrovnávajú sa energie, pôsobenie je hlboké a trvalé. Po absolvovaní pobytu pod pyramídou sa človek niekoľko dní cíti svieži a aktívny.

Pri výbere pyramídy pre liečebné a relaxačné účely je potrebné mať na pamäti, že čím je pyramída väčšia, tým silnejšie účinky má a tým je potrebný aj kratší pobyt pod ňou. Tu platí pravidlo - menej a častejšie.

Viac o účinkoch v pyramíde sa dočítate tu>>>.

Moja cesta k pyramidám

Písal sa máj 1997 a mne sa splnil môj veľký sen. Cestovala som 1 krát do Egypta. O bájnych civilizáciách a monumentálnych pyramídach som už vtedy snívala nejaký ten rôčik a prečítala všetko, čo mi prišlo do ruky. A keby len snívala :-). Niečo ma tam stále priťahovalo, niečo silné a ťažko opísateľné, niečo viac ako magnet. Až keď som stála pred Cheopsovou pyramídou a lapala po dychu, zmocnil sa ma zvláštny pocit.

Bol to jeden z tých pocitov, pri ktorých si uvedomujete ich silu a nechápete vôbec nič. Keď som si vo vnútri Cheopsovej pyramídy sadla a v priebehu 5 minút precítila tisíc rôznych zmiešaných pocitov a myšlienok, ktoré som ešte potom dlho spracovávala, jednu vec som pochopila hneď tam : TU SOM DOMA.

Aby niektoré veci dozreli a vyzreli správne, vrátila som sa tam ešte 3 krát. Veď som išla domov :-). Ani pri poslednej návšteve som si nevedela zodpovedať otázku, prečo sa neustále vraciam??? Odpoveď prišla po rokoch, na mojej prvej regresnej terapii. Zážitok, pri ktorom som vydala zo seba veľmi veľa energie a pri ktorom som plakala od šťastia, bol tak silný, že ešte 3 dni som sa cítila veľmi slabá a bez kvapky sily.

A vtedy som si povedala, mať tak doma pyramídu, vleziem si tam, dobijem sa ako Duracellka a fičím ďalej. Preto som začala využívať liečebnú silu pyramídy, keď som chodievala na masáže, tak som si vždy vliezla aj pod pyramídu. Potom som na otázky: „moja a ty na čom fičíš“ :-) rozdávala odpovede, na energii z domu :-).

Milovaní a sny sa plnia, len im treba veriť. Po mojom 4 násobnom pobyte v Cheopsovej pyramíde a X násobnom pobyte v pyramíde u kamarátky, som si povedala teraz je ten správny čas.

TRA LA LÁÁÁÁÁ a  máme doma pyramídu...

Túto pyramídu, ktorá je určená LEN PRE VÁS, (ja mám v spálni svoju) som dala zhotoviť u toho NAJväčšieho odborníka v celej slovenskej republike, p. Rumana, pretože si uvedomujem, aká je stavba pyramídy dôležitá.

Ako pyramída pôsobí

Pobyt v pyramíde vnímajú ľudia rôzne. Niekomu slúži ako miesto na relaxáciu, dokáže si v nej dobre oddýchnuť, pociťuje pokoj, harmóniu a prílev čerstvej energie, využíva ju ako životobudič. Vychádzajú z pyramídy osviežení.

Sú ľudia, ktorí považujú pyramídu za ideálne miesto pre meditáciu, kde sa vedia prepojiť s vesmírnou energiou, zharmonizovať sa, otvoriť si hlavu novým myšlienkam a pustiť uzdu svojej tvorivosti.

No a sú ľudia, ktorí hovoria o priaznivom účinku na svoje zdravie – zmiernenie bolestí, ústup chronických problémov, odstránenie migrény, prílev energie, doplnenie životného optimizmu, zlepšenie krvného tlaku, oslabenie vírusov aj baktérií a chorôb, ktoré s nimi súvisia, regeneráciu, priaznivý vplyv na pokožku tela, tlmenie depresívnych nálad a priaznivý vplyv na liečenie závislostí rôzneho druhu a rušivých podnetov, s ktorými sa denne stretávame.

Odporúča sa návštevy pyramídy opakovať, ideálne je, ak si na to nájdete pravidelný čas.

 Nebojte sa prísť a zažiť sami účinky pyramídy!

Cenník

Relaxačný pobyt v pyramíde:

1 pobyt v pyramíde v trvaní 30 min7 €

Relaxačný pobyt v pyramíde s vedenou meditáciou:

1 pobyt v pyramíde v trvaní 40 min20 €
3 pobyty v pyramíde v trvaní 40min 50 €

Pre pobyt v pyramíde si môžete tiež kúpiť darčekový poukaz tu>>.

Pre pobyt v pyramíde ma prosím kontaktujete na fb: Helena Hel Štrebová alebo mailom: helena@strebova.sk

. Môžete tiež použiť nižšie uvedený formulár.

Ďakujem že STE. Teším sa na Vás veľmi preveľmi. 

S láskou, úctou a pokorou Vaša Hel.