V rámci projektu akadémie  „Tu Kráľovnou som JÁÁÁ“ uvádzam :

KRÁĽOVSKÉ  kvantové KARTY II. séria PDF

Po veľkom úspechu prvých Kráľovských  kvantových kariet som vytvorila  II. sériu kariet, ktoré sa dajú použiť na VÝKLAD a tiež ako MOTIVAČNO – AFIRMAČNÉ. Aj tieto  majú  láskyplné a podporujúce posolstvo!

 

Sú nabité výsostne priaznivými energiami, ktoré boli vytvárané v kvantovom poli.

Sú vo formáte PDF určené na vytlačenie.

Vesmír je priestor, ktorý neoddeľuje, ale všetko spája. Je nositeľom informácií, ktoré sme schopní zachytiť našim vnútorným vnímaním. Úroveň nášho vedomia nepostačuje na úplné rozlúštenie všetkých správ.

Karty sú vytvorené pre každého, ktorý chce vo svojom živote niečo zmeniť k lepšiemu, ale musí sa o to postarať sám. Každá karta je výzvou, pretože aj bolestná skutočnosť je to, čo vás očisťuje a vedie k múdrosti.

Karty vás podporia na Vašej jedinečnej ceste, budú Vašou podporou, inšpiráciou a náhľadom do Vašich životných  križovatiek. Môžu slúžiť aj na odkrývanie vašich tajomstiev, aby ste ľahšie začali vstupovať do vlastnej duše.

Ako to funguje?

Môžu byť  kľúčom, ktorý nám otvorí cestu k Vášmu hlbšiemu vnímaniu – intuícií, aby ste lepšie a rýchlejšie rozpoznali v živote „aha“ momenty. Nájdete v nich iný uhoľ pohľadu a nadhľadu vôbec a tým spĺňajú aj upokojujúcu funkciu.

Karty o ničom nerozhodujú ani nič neovplyvňujú, len zobrazujú a zviditeľňujú. Ukazujú nám, čo môžeme zmeniť svojim chovaním. Svojim výkladom im umožníme poodhaliť naše nevedomie, pretože sú zrkadlom nášho vnútorného ja.

Karty môžeme použiť na poznanie seba samých, ale i na pomoc pri riešení problémov či bezvýchodiskovej situácie. Náš vnútorný a vonkajší svet sú navzájom spojené a v tomto zmysle si vytvárame aj svoju realitu.

Ako na to?

Manipulácia s kartami je veľmi jednoduchá a presná. Zabudnite na striktné a ortodoxné návody. Postačí vám každodenná práca s nimi - sami uvidíte, aké krásne a pozitívne vibrácie sa v tej či onej karte ukrývajú, aké spirituálne "substancie" z nej sálajú a čo to robí s vaším Ja.

Postupne si vytvoríte vlastný systém výkladu, ako presne kartám porozumieť.

Viete ich používať pre rôzne oblasti  Vášho života. Každý deň si viete ťahať aj viac kariet napr. na lásku, zdravie, prácu, hojnosť, vzťahy, prosperitu a samozrejme aj Vašu osobnú kartu.

Ako s kartami pracovať?

Kariet je 200 kusov.  Aj karty sú zrkadlom našich duší. Otázky, ktoré si kladieme sú obrazom nášho podvedomia a karty nám vždy hovoria len to čo, už niekde vo vnútri vieme, len to nevieme vytiahnuť na povrch.

A čo cena ?

Karty boli tvorené s tou NAJvyššou vibráciou, ktorou je LÁSKA a aktivované  v NAJvyššom  aktivačnom móde a to  v KVANTOVOM  poli.

Cena = magická 

8,80 €

aby som aj formou tých magických čísiel podporila a zvýšila vibrácie tejto II. série Kráľovských kvantových kariet.

A POZOOOR! :)

Ako BONUS prikladám ďalších 50 ks kariet. Takže spolu ich máte 250 ks.

Čítajte ďalej, aby ste vedeli, čo všetko som do kariet vložila. Z každého rošku – trošku. 30 ročné vzdelávanie, 30 ročné skúsenosti, 30 rokov aplikované  na sebe a na druhých. 

A celé moje srdiečko.           

Ako prišiel nápad že „karty“ ??

Sny sa plnia tomu, kto im verí. Ja som si v marci splnila som sen napísať knihu, v máji, mať doma pyramídu a teraz prišiel rad na karty.

Na cestu osobnostného rozvoja som sa dala pred 30 rokmi. Od malička som bola vychovávala vo viere a láske k Bohu. Od mojich starých rodičov,  ktorí ma vychovávali som dostala to, čo nie každému dieťaťu bolo dopriate.

Každý večer, mi moja stará mama porozprávala všetko čo cez deň prežila, ako to prežila, prečo urobila to tak, ono inak, prečo zbierame lipu, prečo kostihoj...

Rozprávala mi o vílach, šriatkoch, svetluškách..... Ja som vtedy viac ako 80% veciam nerozumela. Bola som fakt jak „Alenka v ríši divov“. Ukladala a škrečkovala som všetky tieto informácie do toho spodného šuflíka v  podvedomí. 

Prišiel čas, keď sa toto všetko začalo vyplavovať, ale ja som s tým nepracovala, tak ako by sa mi žiadalo, nakoľko vtedajšom režime neboli na to vytvorené podmienky. Keď už bol šuflík úúúplne plný, a vo mne bolo priveľa nezodpovedaných otázok, kamarát mi priniesol „na tajnáša“  z Čiech moju prvú knihu  „Vo svetle pravdy“ od Abdrushina. Stala sa  mojou druhou bibliou.

 

Písal sa november 1987. Základný stavebný kameň mojej cesty  „Môjho Kráľovstva“ bol položený.

No a lavína túžby po ďalšom poznaní, objavovaní nového, nepoznaného, sa rútila jak sa na poriadnu lavínu patrí. Prišli ďalšie knihy, karty - Cigánske, Tarotové, Anjelské, kyvadlo, Reiki, virgula, vyvolávanie duchov, Holotropné dýchanie, Joga, cesta do Akáši, I-ting, veštice,

kurzy – Silvova metóda, NLP, Angelológia, Kineziológia, Kvantovanie,  EFT, Regresná terapia, reč čísiel, dátum narodenia v mriežke,  Rodinné koštelácie, vedené meditácie.......

Môj syn, keď videl, že začína u nás doma vzlet „čarodejníc“ :) a mal o zábavu postarané :) nazval tieto naše babské sešlosti „Bubu večer“.

A toto je jedna kapitola z môjho populárno - obľúbeného filmu menom ŽIVOT. A takto sa z princeznej rodila Kráľovná :)

A že som zabudla na postupnosť? Z Popolušky Princezná?  Nezabudla, to bude nabudúce :)

S láskou, vďačnosťou a pokorou Vaša Hel.