Helena Hel Štrebová

Lektorka kvantového osobnostného SEBArozvoja

EFT na každom kroku

Metódu EFT môžete používať  kedykoľvek a kdekoľvek

Viete ju použiť kedykoľvek keď máte čas. Čakaním na autobus, cestovaním vo vlaku, v obchode v rade pri pokladni, v čakárni, cestou do práce, z práce...

Viem čo Vás teraz napadlo. Ak sa nachádzate kdekoľvek na verejnosti, medzi ľuďmi a začnete si ťukať po hlave, vzbudíte nežiaducu pozornosť a ľudia okolo Vás si začnú ťukať po čele, ale z iného dôvodu ako vy.

Takže ak si chcete niečo „odťukať“ na verejnosti tak, aby si to nikto nevšimol, použijete len body na ruke. Poklepávame z vnútornej strany prstu, z boku na hranu nechtu a nechtového lôžka, tak ako je znázornené  na obrázku. Prstenník sa nepoužíva, ten sa vynecháva ale nič sa nestane, keď naň poklepete. Pridajte aj karate bod ak sa dá. Ruky môžete používať obidve alebo len jednu, ktorú máte voľnú.

Ťukanie robíte tzv. „mentálne“ tak v duchu pre seba, presne tú formulku, ktorú ste sa naučili. Vyzerá to zvláštne až čudne, viem, ale funguje to. Jedno obdobie, keď som na tom bola naozaj zle, som ťukala o sto dvesto, takže odskúšané, fungujúce. 

Ak sa chcete o EFT dozvedieť viac prečítajte si TU.

S láskou, úctou a pokorou Vaša Hel