V rámci projektu Vysoká škola SEBAvedomia a SEBAlásky uvádzam seminár :

EFT a zákon príťažlivosti

 

3. 10. -  4. 10. 2020

V preklade techniky emocionálnej slobody vznikla z kombinácie učenia čínskej medicíny a psychológie - naučte sa byť zdraví a v pohode. Tiež ste už niekedy počuli o tom, ako si správne priať, ale potom ste zistili, že v praxi to moc nefunguje? A že len pozitívne myslieť nestačí?  

 

Na tomto seminári, kde pracujeme s metódou EFT - Emotional Freedom Techniques, sa dozviete, ako na to, aby sa Vám  priania začali plniť. A to vďaka tejto metóde, ktorá je jednoduchá a dá sa v bežnom živote použiť na čokoľvek.

 

Táto technika vám dá vnútornú slobodu v získavaní toho čo chcete. Je jedno či sa to týka vášho zdravia, vzťahov, kariéry alebo osobného rozvoja.

Teraz to máte takto?

 • nemôžete sa pohnúť z miesta ?
 • vaše presvedčenia vám bránia v posune vpred ?
 • nedarí sa vám v práci ?
 • nedarí sa vám v osobnom živote ?
 • ste v neustálom strese?
 • som chorý, bez peňazí, bez partnera .....

A chcete to zmeniť ?

Na tom seminári sa naučíme priamo sami na sebe, ako sa dá s týmito situáciami vysporiadať a čo robiť, keď príde ďalšia a ďalšia ? Naučím Vás podrobné postupy ako problém odstrániť. Čo robiť v stresových situáciách. Čo vám zaručene pomôže pri nervozite a stresu.

Nájdete si svoje ciele, s ktorými budete pracovať. Toto všetko a ešte kopec ďalších cvičení si prakticky vyskúšate na tomto seminári, ktorý bude plný praktických cvičení.  Spoznáte seba cez EFT a budete sa čudovať, že budete odchádzať ako nový človek. S týmto novým sebapoznaním, získate aj sebaistotu a chuť isť do nových projektov a cieľov.

EFT – o tejto technike ste už možná počuli, alebo dokonca ste ju skúšali v praxi.  Boli ste na rôznych kurzoch, čítali ste množstvo kníh a dokonca ste veľa vecí v praxi skúšali zmeniť? 

Niečo málinko sa podarilo ale výsledok je neuspokojivý alebo  žiadny? Á skutek utek? Internet je plný návodov, ukážok ale v skutočnej praxi  to vyzerá úplne inak.  Neviete čo a ako robiť ďalej? Neviete ako na to ?

Chcete mať poriadok v hlave ? Hravo a zdravo ?

Je niekoľko základných pravidiel ako správne a efektívne používať EFT, ale tie na internete nie sú. Preto Vás pozývam na môj seminár, kde sa naučíte efektívne EFT používať, aby vám fungovalo.

Viac informácií sa viete dočítať aj na mojej web stránke TU

Volám sa Helena Hel Štrebová

Volám sa Helena Hel Štrebová. 

Osobnostnému sebarozvoju sa venujem 30 rokov. Som autorkou projektov Vysoká škola SEBAvedomia a SEBAlásky,  akadémie TU Kráľovnou som JÁÁÁ, Mini školy SebaVedomia a SebaLásky. 

Život ma prefackal  kedy sa dalo, ako sa dalo a kde sa dalo :) vo všetkých oblastiach,  ktoré existujú.  Prešla som si pádmi a  hlbokými pádmi. Keď som si myslela, že som už na samom dne, padla som ešte na dno toho dna.  Som mu za to vďačná, že práve mne daroval takéto možnosti, pri ktorých som zmúdrela a rástla.  Boli to horké a trpké kvapky od života, ale v každej som našla sladkosť a krásu.

Teraz sprevádzam a inšpirujem ľudí na ceste sebapoznania, ako žiť v súlade sami so sebou a s vesmírnymi zákonmi. To čo mám vo svojom živote prežité a na vlastnej koži odskúšané, vám viem so 100 % istotou odporučiť. A že je toho habakuk, sa presvedčíte sami. 

Čo budeme robiť ?

 • návody, metódy a techniky EFT, ktoré vám názorne predvediem
 • potom si ich sami vyskúšate a budete ich ďalej trénovať
 • budeme ich s okamžitým efektom používať
 • praktické ukážky
 • praktické cvičenia
 • zadáme si priamo vaše konkrétne situácie
 • odhalíme bloky, ktoré si so sebou nesiete z detstva alebo ste ich nadobudli počas života

Čo sa naučíme ?

 • základy EFT pre vlastnú potrebu
 • ako pracovať so svojou mysľou
 • ako pracovať so svojou mysľou
 • ako sa zbaviť starých programov a presvedčení
 • ako obnoviť tok vašej energie vo vašom tele
 • ako, kam a kedy metódu aplikovať
 • ako ju používať v súkromnom živote
 • ako ju požívať v pracovnom živote

Seminár bude rozdelený do 2 časti.

1/ teoretická EFT

2/ praktická EFT

Pozývam Vás na dvojdňový interaktívny seminár vedomého tvorenia

Dňa  3. 10. - 4. 10.  2020 /sobota, nedeľa/

Od 10.00 hod do 16 hod 

Cena 120 €

                                                      môžete zaplatiť na 2 krát

Vy jediný dokážete vo svojom živote niečo zmeniť.

 

Aký je Váš život?  Ste s ním spokojní?  Páči sa Vám? 

Nie????  Tak to spolu zmeníme. Jedine VY a nikto iný, nemá tu moc to zmeniť.

Šťastie je voľba.

Nemôžem byť šťastný pokiaľ nemám novú prácu, nie som šťastný lebo mám málo peňazí, nie som šťastný lebo nemám lásku atď.  Budem  šťastný keď budem zdravý, keď budem mať priateľov........a tak to ide do nekonečna.

Tak už STOP , STOP, STOP podmienkam ku šťastiu

Pokiaľ veríte, že nemôže byť šťastný TU a TERAZ a čakáte, až sa splnia všetky vaše podmienky, aby ste mohli byť šťastný, aby ste konečne mohli začať žiť, tak RISKUJETE, že sa svojho šťastia NIKDY NEDOČKÁTE. Dávate príliš veľkú moc všetkému okolo a očakávaniam. Tak už prestaňte čakať.

O svojich pocitoch rozhodujete len a len vy sami. Čakať na šťastie sa rovná = utrpenie,  v ktorom ste obeťou osudu a okolností.  Práve vaše očakávania vás udržujú v podmienečnosti vášho šťastia.

               Mám dobrú správu. Môžete byť šťastný aj bez podmienok.

Prečo metóda EFT ?

 • je bezbolestná
 • je to nástroj pre efektívne riešenie emocionálnych, mentálnych a fyzických problémov
 • pracuje s meridiánmi, v ktorých prúdi vaša životná energia
 • prináša účinné a trvalé uvoľnenie blokov a negatívnych emócií, ktoré sa nedajú zmeniť silou vôle ani pozitívnym myslením
 • je rýchla, úľavu pocítite hneď, rapídne zlepšenie do niekoľkých dní
 • má dlhodobé účinky a výsledky
 • nepoužíva žiadne lieky, žiadne pomôcky
 • pomáha aj tam, kde všetky ostatné metódy zlyhali

Kde EFT pomáha ?

Strachy, fóbie, závislosti, nadváha, fajčenie, alergie, stres, úzkosť, panika, depresia, napätie, emócie, neistota,  negativita, fyzické napätie a problémy, vzťahové problémy, nízke sebavedomie.

Viac sa dočítate na mojej web stránke TU.

Vaše zmeny, vaše nové videnie a cítenie vášho života začíta TU.

Kliknutím na tlačítko prihlasujem sa.

Tak ako? Vidíme sa ?

Milovaní, ja sa na Vás už teraz teším veľmi preveľmi.

S láskou, vďačnosťou a pokorou Vaša Hel 

Čo hovoria účastníci

S Helenkou a EFT sme riešili moju fóbiu z pavúkov, ktorá ma prenasledovala celý život. Niekedy až tak, že som videla pavúka aj tam kde nebol. Fóbia prekonaná a teraz nemám problém ani vtedy, keď ten pavúk po mne lezie. Pekne sa s ním porozprávam a on odíde. Celé moje okolie neverí vlastným očiam. Tešia sa všetci, že už nevrieskam a nevyskakujem na stôl už len pri vyslovení slova „pavúk“. Ďakujem Helenka
Nikola
Mám náročnú prácu u zahraničného zamestnávateľ v ktorej nervy, stres a chaos sú dennou pracovnou náplňou. Svoju prácu milujem, ale cítila som, že som na konci svojich síl. S výpoveďou v ruke som si povedala, že EFT bude posledný pokus. Posledný pokus je prvým krokom v mojom novom prístupe k sebe samej ale aj k práci. Helenka krásne premostila EFT s mojou upadajúcou sebadôverou. Heli robíš to dobre, nie dobre, senzačne a ja ti aj touto cestou ešte raz ďakujem.
Norika

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

PRIHLASUJEM sa na SEMINÁR

 

Vypísaním objednávky a zaplatením zálohy 100,- €  si rezervujete vaše miesto na seminári.

Druhú časť sumy zaplatíte  priamo na seminári,

alebo si dohodneme termín ďalšej platby.

Malé opakovanie

 • 1
  Prihlasujete sa na seminár EFT a zákon príťažlivosti
 • 2
  Svoje miesto si rezervujete vyplnením formulára a zaplatením zálohy 100€, alebo celej čiastky 120€. Sumu prosím uhraďte na č.účtu : SK03 8330 0000 0026 0117 9199. Zostávajúcu časť 70€ zaplatíte priamo na mieste konania seminára. Do poznámky prosím napíšte Vaše meno, termín a miesto konania seminára, na ktorý sa prihlasujete.. ďakujem