Helena Hel Štrebová

Lektorka kvantového osobnostného SEBArozvoja

Ebook S vďačnosťou odpustiť

Bez odpustenia niet uzdravenia.

Naladíme sa cez červený káblik lásky na vesmírne zákony a manifestácia Vašich zmien môže začať.

A viete aké poklady sa skrývajú za vysokými vibráciami vďačnosti a odpúšťania? Budete veeeeľmi prekvapení.

V ebooku som presne, krok za krokom spísala ako to funguje, ale aj to,  ako to NEfunguje. A písať budete aj Vy, len o tom ešte neviete, vlastne už viete. Ako vravia bratia češi - CO JE PSÁNO to je DÁNO.

 

Kto je to, čo je to, kedy a ako funguje :

Matka všetkých cností

Výživa pre vašu dušu

Prísada vášho šťastia

Nový životný postoj

Kedy si treba nahmatať pulz

Jediná modlitba

Psychohygiena

Piedestál životnej orientácie

Nový náramok

Zákon prijímania a dávania

Pomôcka na dobrý spánok

Nová cesta

Vypisovanie šekov

Rýchlokurz

Prepúšťanie z väzenia

Dar

Liečenie emócií

Meranie vďačnosti

Výroba vďačníčka-ďakovníčka, náramku a stromu

9 špeciálnych tipov

 

 Aký je návod na použitie?

Jednoducho. Lebo geniálne veci sú táák jednoduché. Veď to poznáte, v jednoduchosti je krása. 

 

Aký je návod na použitie?

Jednoduchý a prirodzený, životom odskúšaný a preverený, funkčný a ľahký, s okamžitým a rýchlym účinkom a s doživotnou zárukou.

 

A čo bude potom?

S úsmevom na perách, s úľavou a pokojom na duši, s iskrou v oku, s láskou v srdci budete vylaďovať v živote to, čo vám bráni pohnúť sa z miesta. Už viac nebudete v slepej uličke prešľapovať z miesta na miesto. Uvoľnia sa ťažoby, ktoré máte na duši, v hlave sa rozsvieti a ďalšie vykročenie bude ľahučké ako pierko. Posúvanie kvality vášho života na inú úroveň Vám pôjde ako po masle.

 

Hojnosť a prosperita majú dvere otvorené.

Čitatelia o ebooku hovoria

ĎAKUJEM Ti Helenka moja, za knihu. Vďačnosť je stav mysle a brána k hojnosti. Som Ti naozaj vďačná, pretože poriadne "rozmiešala" moje názory, cítenie aj myslenie. Téma POĎAKOVANIE - cvičenia a recepty vďačnosti : náramok, aj strom ; či rýchlokurz vďačnosti, budem aplikovať v mojom živote. Skúsim....
Aj mama nás učila : " Ďakujem ti bože za všetky dobrodenia, ktoré dostávam každý deň z tvojich rúk "...

Druhá téma ODPUSTENIE je aj pre mňa tvrdý orech, lebo ťažko sa odpúšťa...ale prehovorila si mi tu do duše...ďakujem...skúsim... Máš pravdu, že je potrebné, ako jemne hovoríš OD-PUSTIŤ...a ja fakt skúsim (nie jemne povedané) vyhodiť to z hlavy !!! ... pretože mi to naozaj zaberá priestor v mysli a emocionálne ma blokuje.... A predsa na svete je toooľko veľa iných krásnych vecí. Ďakujem Ti zo srdca, prajem Ti zdravie a šťastie
Anežka - prekladateľka
S vďačnosťou odpusti je podľa mňa kniha pre každého, kto hľadá odpustenie v sebe a naozaj by chcel odpustiť aj iným. Našla som v nej nielen návod, ale aj rady, odporúčania a techniky, aby som tento stav svojej duše a mysle udržala a prehĺbila. Veľmi sa mi páči, že tu nájdem všetko a dokonca aj viac, čo by sme mali o odpustení ako takom a odpúšťaní vedieť. Nezažila som toho síce ešte toľko ako Helenka, ale som rada že som našla knihu, ktorá svojou tematikou a štýlom nemá ,, dátum spotreby“ a vďaka jej skvelým návodom a radám sa môžem naučiť už teraz účinné techniky, ako byť pomocou vďačnosti a odpustenia už teraz lepším človekom a chrániť sa pred negatívnymi ľuďmi a ich vplyvom.
Janka - študentka vysokej školy
Heli, ďakujem za možnosť si prečítať tvoje ďalšie dieťa. Veľa vecí sa snažím praktizovať no najťažšie bolo nie uvedomiť si, ale urobiť rozhodnutie. Ešte ťažšie bolo odpustiť sama sebe a najťažšie bude odpustiť tým, čo mi ublížili. Vďaka tvojim radám už viem, ako na to a určite si budem viesť denník vďačnosti. A keď budem mať ťažkú chvíľu, budem si ho čítať. Ešte raz ďakujem.
Lenka - podnikateľka
Tento nový e-book "S vďačnosťou odpustiť" zahreje pri srdiečku. :-) Je napísaný pekne, polopatisticky a je v ňom opísaných viacero techník. Keď si každý urobí čo len jednu na svete bude viac lásky a menej nespokojných a utrápených ľudí. :-) Ďakujem Heli :-)
Aďa – okienko zdravia od Aďky
Helenka je to krásne napísané, je to veľmi poučné a je tu veľa krásnych myšlienok na zamyslenie sa. Som vďačná, že som mala možnosť tento úžasný ebook si prečítať. Prajem ti veľa šťastia a úspechov v písaní aj v živote.
Daniela - podnikateľka
 

A darček ?

Jasnačka, že mám, nezabudla som, akoby som mohla, veď bez toho by to už ani nešlo.

 

O čo hovorí cena?

13 € 

Za málo peňazí moc muziky.

Napriek tomu aká je cena fantastická sa vám niečo nezdá???

Nezabudla som na darček?

Jasnačka, že mám, nezabudla som, akoby som mohla, veď bez toho by to už ani nešlo.

Viem, nezdá, lebo neviete koľko bonusom vám pribalím. :-) Takže nepridávam 1 bonus, ani 2, ani 3......som vám vďačná a preto bonusov dostávate 5.  Nie 5 pridávam ešte jeden takže záverečné číslo 6. :-)

 • 1
  BONUS #1
  Vypisovanie šekov
 • 2
  BONUS #2
  Rituál odpúšťania
 • 3
  BONUS #3
  10 vecí ktoré su zadarmo a fungujú na 1000 %
 • 4
  BONUS #4
  21 krát o vďačnosti
 • 5
  BONUS #5
  Mantra hojnosti a prosperity
 • 6
  BONUS #6
  Tešítka - slová vďačnosti za dobre ale aj zlé

Byť vďačný, sa oplatí

S láskou, úctou a pokorou Vaša Hel