Helena Hel Štrebová

Lektorka kvantového osobnostného SEBArozvoja

Sebavedomie a Sebaláska

E-book ZDARMA

 V tomto e-booku nájdete môj príbeh, ☺ v ktorom som špeciálne LEN pre VÁS pripravila VYZNANIE.

0
ľudí
už e-book čítalo

Čo Vás čaká a čo Vás neminie
v mojom eBooku Sebavedomie a Sebaláska ?

  • Povieme si, prečo treba zatvárať dvere. Viem, aby nebol prievan. ☺

  • Ako sa dostanete na vyšší level.

  • Prezradím Vám, ktoré 2 magicko-zázračné slová začnú meniť Váš život.

  • Poviem Vám, ako žiť, keď ste k húsenkovej dráhe menom "život" nedostali návod a záručný list.

  • Čo máte robiť, keď sa Vám chce lietať.

  • Naučíme sa šiť a ušijete si šťastie na mieru.

  • Ukážem Vám cestu, keď od Vás odídu turisti, aby ste trafili k sebe domov.

  • Doplníte si zoznam Vašich priateľov.

  • Úplne presne Vám poviem, ktorý deň v roku zmení Váš život.

  • Na koniec budete trošku posilňovať, aby sa začali diať zázraky.

Samozrejme mám pre Vás aj darček, veď bez darčeka by to nebolo ono. Dostanete návod ako treba mil...............

A čo dodať na záver?
Ste pozvaní, ráčte vstúpiť....vitajte a čítajte. ☺

Referencie čitateľov

SEBAVEDOMIE... Si odvážna a úprimná, a hlavne statočná, Helenka, že si na svetlo vyniesla svoj príbeh. Ďakujem Ti, aj obdivujem Ťa. Ďakujem tiež za „návod“ , čo s tým všetkým sa dá urobiť .... Bolestivé momenty, aké si zažila Ty, prežívame v „inej farbe“ aj my všetci.. v danej chvíli to bolííí !!! Neskutočne !!.. A často si nevieme rady... Máš pravdu, deti vychovávame k úcte k druhým. Ale málokedy im povieme, maj úctu k sebe ! Váž si sám seba ! Maj sa rád ! Lebo ihneď nás to vyľaká, aby sa v dieťati nevyvinul nedajbože egoizmus... , však je predsa nemorálne a egoistické myslieť na seba.. ( presne ako píšeš ) .... Od dieťaťa vyžadujeme úctu, rešpekt, slušnosť !! A l e - správame sa aj my takto k deťom ? Aj nesprávna výchova, ponižovanie, dešpekt, nadávky, doma od rodičov alebo súrodencov, v škole často od pedagógov, alebo od spolužiakov, vedú deti k strachu zo zlyhania, k pochybnostiam o sebe samom ( no však tvrdia, že som taká/ý ... !! ) . A potom sa to vlečie s nami celý život..... Sebavedomie, sebaúcta a sebaláska sú spochybnené v našom vedomí aj v podvedomí po celý život... ...“ Veď si preto vlastne ani nič dobré v živote nezaslúžim !!!..“.. Zvyčajne pretečie v riekach veľa vody, a medzitým dostaneme veľa rán z každej strany... kým si svoju hodnotu začneme uvedomovať, a tiež donekonečna ju niekomu dokazovať... Súhlasím s Tebou, uviesť seba samého v rebríčku hodnôt a v zozname priateľov nie je žiadny egoizmus...veď o čo sme horší než ostatní ?! Každý má plusy aj mínusy... Milujme seba presne takých, akí sme. Odpúšťame iným, no tak odpustime aj sebe, a neobviňujme sa donekonečna !! .. Prestaňme potajme pľuvať aj kopať do svojej vlastnej duše...veď : „ kto si bez viny ?? ...“ Presne ako to uvádzaš, len potom sa prebudí naše zdravé sebavedomie a prinesie nám istotu bytia, a potvrdí nám aj naše vlastné hodnoty, ktoré nám Boh dal.
Anežka
EBOOK pani Heleny, ma zaujal už od samého začiatku, nakoľko má taký svieži nádych. V podstate v ňom píše o tom, čo každého z nás trápilo. Každý človek si v ňom nájde niečo, v čom sa vidí, čo ho posunie ďalej, prípadne mu napomôže aj k inému pozitívnejšiemu mysleniu. Tento EBOOK, určite odporúčam si prečítať každému a teším sa na ďalšie pokračovanie od pani Heleny.
Nika
Tento ebook výborne a vtipne hovorí o tom, ako si máme vážiť sami seba a nedať sa zdeptať rečami ľudí z okolia, ktoré vždy vie lepšie ako my, akí sme a čo chceme robiť ☺. Aj ja som mala dlho pootvorené dvere do minulosti a neustále som sa k nej vracala, alebo mi ju pripomínalo okolie, až mi to liezlo na nervy. Keď som zabuchla dvere za minulosťou ja, aj tí ostatní pochopili, že naozaj sa už k minulosti nechcem vracať, je pre mňa uzavretá. Prijala som všetko čo mi ponúkala, ale teraz je čas pohnúť sa vpred. Dúfam, že tento ebook pomôže každému nájsť si cestu do budúcnosti a pôjdu tam bez strachu. Pochopila som, že keď pôjdem vlastnou cestou nemusí to každý akceptovať. Nebojím sa tam ísť, veď pred tými otvorenými dverami do budúcnosti stretnem niekoho, kto to pochopí. Teším sa na nový ebook, ktorý už čoskoro uzrie svetlo sveta.
Adriana výživový poradca / Zlaté Moravce
K tomu sebavedomiu by som napísala však, že nesmie byť prehnané sebavedomie ako všetko v živote. Musí mať svoje hranice. Ak dokážeme žiť sami zo sebou a dokážeme milovať sami seba taký aký sme v podstate, potom dokážeme priať a milovať aj ludí okolo taký aký sú. K tomu však treba sa vedieť o všetkom spolu otvorene , úprimne rozprávať, aby sme sa navzájom poznali. Pravá láska nepozná kalkuláciu vo vzťahu v žiadnej podobe.. Dvaja sa dávajú jeden druhému v úplnej nahote a bezhranične. To je pravá a úprimná láska.
Helena
Hřejivá, láskavá a zajímavá stránka, jen tak dál.
Ivana
Nádherná stránka, vložila si sem celé svoje srdiečko, teším sa na ďalší ebook, prajem veľa úspechov v písaní... som vďačná, že som mala tú možnosť spoznať ťa osobne.
Daniela - manažérka