Helena Hel Štrebová

Lektorka kvantového osobnostného SEBArozvoja

V rámci projektu MINI škola SEBAvedomia a SEBAlásky uvádzam :

Afirmačné kvantové kartičky

Určené na podporu SEBAvedomia a SEBAlásky, na stiahnutie ZDARMA.

0
ľudí už si stiahlo karty

Milí moji priaznivci. Máte radi „DARČEKY“ ? Ak áno, tak toto je určené presne pre Vás. Ak radi obdarúvate, tak ste  TU SPRÁVNE.  Urobíme si také malé „Darčekovo“ Pripravila som pre Vás darčeky - afirmačné kvantové kartičky na stiahnutie zdarma.

Pre každodennú motiváciu, inšpiráciu a podporu Vášho JA. Vytvárané v kvantovom poli, v hlbokej láske a celým mojim srdiečkom. Podložené 30 ročným vzdelávaním a 30 ročnými skúsenosťami.

Kartičiek je 12, ako mesiacov v roku. A aby ste mohli byť obdarovaný a aj obdarovateľom, je tu ďalších 12 kartičiek, ako Váš darček pre niekoho, komu chcete urobiť radosť. Aby každý obdarovaný, mohol urobiť ďalšiu radosť, ku každej série je priložená ešte jedna kartička.  Je to kartička pod magickým  číslom 13. Trinásť - pán Boh pri nás.

Môžete ju darovať a tak posúvať šťastie, lásku a radosť ďalej, ale samozrejme si ju môžete nechať aj vy. Urobte presne tak, ako to cítite.  Majú 1000 a jedno použitie. Sú univerzálne a multifunkčné. Možností, variant, kombinácií je tu neúrekom.

A to nie je všetko. Pripravila som pre Vás ešte ďalšie 4 kartičky. Ako  moje špeciálne vyznanie len  pre Vás.

Povedzme si niečo k afirmáciám

Kam smerujeme našu energiu tam to rastie. Na čo sa sústredíme, tam smerujeme.  Používanie afirmácií nám pomáha cielene a vedome smerovať našu energiu.  Afirmácie sú také balíky silnej energie, ktoré vibrujú na určitej frekvencii, aktivujú tvorbu obrazov v našom podvedomí a zároveň vytvárajú silné impulzy.

Afirmácie majú presne takú silu a energiu, akú im dáme. Ak máte pocit, že túto energiu necítite, je to tým, že si ju sami blokujete. Zatvárate pred ňou  brány vášho srdiečka. Uzatvárate sa do svojho vnútra, a tam svetlo ani energia neprúdi. Tam je len tma a nič.

Energia je všade okolo nás, je vždy a všade prítomná, ale k vám mám prístup zablokovaný. Je neúnavná, ale pred zatvorenou bránou nemá šancu.  Jediné čo potrebuje, aby ste jej dali šancu, pretože je dostupná pre každého. Kedykoľvek a kdekoľvek.

Otvorte brány, aby mohla vstúpiť, čím viac budete otvorený, tým viac energie k vám bude prichádzať a tým viac viete rozdávať. Bude vami pretekať ako priezračný potôčik v horách.

Nezabúdajte že láska je tiež energia. Keď objavíte túto vnútornú magickú energiu lásky, nechajte ju v sebe  plynúť, otvorí sa vám svet ako na dlani. To je vaša najdôležitejšia životná energia.

 

Ako s kartičkami  pracovať?

Pre inšpiráciu pár príkladov.  Pri práci  zapájajte svoju kreativitu, intuíciu, tvorivosť a nápaditosť :

  • Opakujte si ich večer pred spaním, ráno keď vstávate, počas dňa keď máte voľný čas.  Cestou v  aute, vlaku, čakárni, v obchode keď stojíte v rade, doma pri domácich prácach, pri cvičení atď.
  • Vytvárajte si ku každej afirmácii určitý obraz, ktorý neskôr rozvýjajte.
  • Spojte si ju s melódiou pre vás už známou, alebo si vytvorte novú melódiu, ktorá bude len pre tú ktorú afirmáciu.
  • Napíšte si ich vlastným písmom, alebo si ich stiahnite priamo tu.
  • Vytlačte si ich, je to formát A4.
  • Vytlačené nalepte na väčší formát a dopíšte si, čo práve teraz k nim potrebujete napísať, nakresliť alebo nalepiť obrázok.....
  • Postrihajte si ich a vložte do diára, knihy ktorú čítate, do peňaženky.....

Kartičky môžete používať intuitívne, ráno si jednu vytiahnite a počas dňa porozmýšľajte nad jej významom, súvislosťou a odkazom pre vás, pre dnešný deň. Ale choďte rad radom za sebou a urobte si z toho cyklus. Môžete použiť každý mesiac len jednu, preto ich je 12.

Prípadne si ich porozkladajte po celom priestore vášho  domova, v práci, kde sa najviac pohybujete, aby sa vám takto pripomínali. Spolu ich máte 30. Ak budete potrebovať, vystačíte si aj celý mesiac. Ja už teraz viem, že vymyslíte ďalších X možností  a kombinácií ich použitia.

Teším sa na Vaše úspechy.

S láskou, vďačnosťou a pokorou Vaša Hel.